1
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*ES Labdarúgó-világbajnokság Cél forgalmazás 3 Mérkőzések
Tovább Dánia

Dánia live score, menetrend, mérkőzés eredményei és legfrissebb állások. Dánia előző mérkőzése Szlovénia ellen volt Labdarúgó-Európa-bajnokság helyszínen 2024/06/16 UTC-én, a mérkőzés 1:1 eredménnyel zárult. Dánia következő mérkőzését 2024/06/20 UTC-án fogja játszani Anglia ellen Labdarúgó-Európa-bajnokság-ön. Amikor a mérkőzés elkezdődik, követhető lesz a Dánia vs Anglia live score, H2H, állás, percről percre frissített élő eredmények és mérkőzés statisztikák.

Dánia Utolsó Mérkőzés Kezdőcsapata
Dánia utolsó mérkőzés formációja: 3-4-1-2
Támadók: Rasmus Winther·Hojlund,Jonas Wind,Andreas Skov Olsen,Anders Dreyer,Kasper Dolberg,Mikkel Damsgaard,Larsen, Jacob Bruun,Yussuf Poulsen,
Középpályások: Morten Hjulmand,Mathias Jensen,Pierre Højbjerg,Christian Norgaard,Christian Eriksen,Thomas Delaney,
Védekező játékosok: Andreas Christensen,Joachim Andersen,Victor Kristiansen,Joakim Maehle,Alexander Bah,Rasmus Kristensen,Jannik Vestergaard,Simon Kjaer,Mathias Jorgensen,

Mathias Jensen, 3 mérkőzés, 0 gólpassz

(Dánia gólkirályok/gólpassz adók listája minden mérkőzés alatt élőben frissül)

A keret oldalon bármelyik játékosra kattinthat, és megnézheti személyes adatait, például állampolgárságát, születési dátumát, magasságát, kedvenc lábát, pozícióját, játékos értékét, átigazolási előzményeit stb. Minden játékosra vonatkozó statisztikák is elérhetők az összes versenyben, összesen játszott és kezdett mérkőzésekkel, játszott percekkel, szerezett gólok számával, kiosztott lapok számával és még sok mással. Az AiScore football live score elérhető iPhone és iPad alkalmazásként, Android alkalmazásként a Google Playen és Windows telefon alkalmazásként. Minket megtalálhat mindenféle nyelven a "AiScore" keresésével az összes kereskedésben. Telepítse az AiScore alkalmazást, és kövesse nyomon az összes Dánia mérkőzést élőben mobilján!