00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Campionatul Mondial de Fotbal Distribuție Obiectiv 3 Meciuri
Informațiile echipei
Pe Danemarca

Danemarca live score, program, rezultatele meciurilor și ultimele clasamente. Meciul Danemarca anterior a fost împotriva Slovenia în Campionatul European de Fotbal pe 2024/06/16 UTC, meciul s-a încheiat cu rezultatul 1:1. Danemarca urmează să joace următorul lor meci pe 2024/06/20 UTC împotriva lui Anglia în Campionatul European de Fotbal. Când începe meciul, veți putea urmări Danemarca vs Anglia live score, H2H, clasamentele, rezultatele actualizate minut cu minut și statisticile meciului.

Danemarca Linia de Start a Ultimului Meci
Danemarca formările ultimului meci: 3-4-1-2
Atacanți: Rasmus Winther·Hojlund,Jonas Wind,Andreas Skov Olsen,Anders Dreyer,Kasper Dolberg,Mikkel Damsgaard,Jacob Bruun Larsen,Yussuf Poulsen,
Mijlocași: Morten Hjulmand,Mathias Jensen,Pierre Højbjerg,Christian Nørgaard,Christian Eriksen,Thomas Delaney,
Fundași: Andreas Christensen,Joachim Andersen,Victor Kristiansen,Joakim Maehle,Alexandru Bah,Rasmus Kristensen,Jannik Vestergaard,Simon Kjaer,Mathias Jorgensen,

Mathias Jensen, 3 meciuri, 0 pase decisive

(Lista cu cei mai buni marcatori/asistenți ai echipei Danemarca este actualizată în timp real în fiecare meci)

Puteți da click pe orice jucător din echipă și vizualiza informațiile personale, cum ar fi naționalitatea, data nașterii, înălțimea, piciorul preferat, poziția, valoarea jucătorului, istoricul transferurilor etc. Există, de asemenea, statistici pentru fiecare jucător în toate competițiile, cu totalul meciurilor jucate și începute, minutele jucate, numărul de goluri marcate, numărul de cartonașe și multe altele. AiScore football live score este disponibil ca aplicație pentru iPhone și iPad, aplicație Android pe Google Play și aplicație pentru Windows phone. Ne puteți găsi în toate magazinele, căutând "AiScore" în diferite limbi. Instalați aplicația AiScore și urmăriți toate meciurile echipei Danemarca în direct pe telefonul mobil!