*FIFA World Cup Distribucija cilj 3 Zápasy
Je bila ustanovljena leta
1889
26
Na Denmark

Denmark live score, harmonogram, výsledky zápasů a najnovšie poradie. Denmark predchádzajúci zápas bol proti Slovenia v UEFA European Championship dňa 2024/06/16 UTC, zápas skončil výsledkom 1:1. Denmark sa chystá hrať svoj ďalší zápas dňa 2024/06/20 UTC proti England v UEFA European Championship. Keď zápas začne, budete môcť sledovať Denmark vs England live score, H2H, poradie, minútu po minúte aktualizované výsledky živého vysielania a štatistiky zápasu.

Denmark Sestava posledného zápasu
Sestava posledného zápasu Denmark: 3-4-1-2
Útočníci: Rasmus Winther·Hojlund,Jonas Wind,Andreas Skov Olsen,Anders Dreyer,Kasper Dolberg,Mikkel Damsgaard,Jacob Bruun Larsen,Yussuf Poulsen,
Stredopoliari: Morten Hjulmand,Mathias Jensen,Pierre-Emile Højbjerg,Christian Nørgaard,Christian Eriksen,Thomas Delaney,
Obrancovia: Andreas Christensen,Joachim Andersen,Victor Kristiansen,Joakim Maehle,Alexander Bah,Rasmus Kristensen,Jannik Vestergaard,Simon Kjær,Mathias Zanka Jorgensen,

Mathias Jensen, 3 zápasov, 0 asistencií

(Zoznam najlepších strelcov/asistentov Denmark je aktualizovaný živo počas každého zápasu)

Môžete kliknúť na akéhokoľvek hráča zo zoznamu hráčov na stránke tímu a zobraziť jeho osobné informácie, ako je národnosť, dátum narodenia, výška, preferovaná noha, pozícia, hodnota hráča, transferová história atď. Sú tu aj štatistiky pre každého hráča vo všetkých súťažiach s celkovým počtom odohraných a začatých zápasov, odohraných minút, počtom vstrelených gólov, počtom kariet a omnoho viac. Aplikácia AiScore football live score je k dispozícii ako aplikácia pre iPhone a iPad, ako aplikácia pre Android na Google Play a ako aplikácia pre Windows Phone. Nájdete nás vo všetkých obchodoch v rôznych jazykoch vyhľadávaním "AiScore". Nainštalujte si aplikáciu AiScore a sledujte všetky zápasy Denmark živo na svojom mobilnom zariadení!