1
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Светско првенство у фудбалу Cilj дистрибуција 3 Mečevi
На Denmark

Denmark live score, raspored, rezultati utakmica i posljednja tabela. Denmark prethodna utakmica bila je protiv Slovenia u Европско првенство у фудбалу na 2024/06/16 UTC, utakmica je završena rezultatom 1:1. Denmark će igrati svoju sljedeću utakmicu 2024/06/20 UTC protiv Енглеска u Европско првенство у фудбалу. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Denmark vs Енглеска live score, H2H, tabelu, rezultate uživo ažurirane svake minute i statistiku utakmice.

Denmark Sastav posljednje utakmice
Denmark formacije posljednje utakmice: 3-4-1-2
Napadači: Rasmus Winther·Hojlund,Винд, Јонас,Олсен, Андреас,Драјер, Андерс,Каспер Долберг,Дамсгард, Микел,Ларсен Брун, Јакоб,Поулсен, Јусуф,
Vezni igrači: Мортен Хјулманд,Јенсен, Матијас,Хојбјерг, Пјер,Кристијан Норгард,Ериксен, Кристијан,Делани, Томас,
Defanzivci: Кристенсен, Андреас,Андерсон, Јоахим,Victor Kristiansen,Маеле, Јоаким,Александер Бах,Нисен, Расмус,Вестергард, Јаник,Кјер, Симон,Јоргенсен, Матијас,

Јенсен, Матијас, 3 utakmice, 0 asistencija

(Lista najboljih strijelaca/asistenata Denmark se ažurira uživo tokom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača iz tima i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score dostupan je kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows Phone aplikacija. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Denmark utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!