Olimpiyskiy National Sports Complex
70050
Kyiv,Ukraine
На Динамо Киев

Динамо Киев състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Динамо Киев предишната игра беше срещу - в Купа на Украйна на 2021/05/13 UTC, мачът завърши с резултат 1:0. Динамо Киев ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Купа на Украйна. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Динамо Киев Подреждане на последния мач
Динамо Киев Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Mykola Shaparenko,Суприаха, Владислав,Gerson Rodrigues,Artem Besedin,Клайтиньо,Vladyslav·Vanat,Popov Kiril·Yuriiovych,
Midfilders: Виктор Циганков,Бенджамин Вербич,Каравайев, Александър,Виталий Буялский,Сидорчук, Сергий,Карлос Де Пеня,Volodymyr Shepeliev,Bogdan Lednev,Балута, Тудор,Микел Дуелунд,Александър Андриевский,Гармаш, Денис,Serhii Buletsa,Akhmed Alibekov,
Защитници: Миколенко, Виталий,Illia Zabarnyi,Томаш Кедзиора,Попов, Денис,Сидклей,Oleksandr Tymchyk,Микита Мурда,Volodymyr Kostevych,Bogdan Biloshevskyi,Bohdan Biloshevskyi,Kostiantyn Vivcharenko,Danil Skorko,Anton·Bol,Oleksandr Syrota,
Вратари: Георгий Бушчан,Бойко, Денис,Ruslan Neshcheret,Valentin·Morgun,Denys·Ihnatenko

Сидорчук, Сергий, 21 мачове, 1 Асистенции

(Динамо Киев списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Динамо Киев мачове на живо на мобилния си телефон!