Bravida Arena
6300
Gothenburg,Sweden
На Хекен

Хекен състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Хекен предишната игра беше срещу Варберг в Алсвенскан на 2021/09/18 UTC, мачът завърши с резултат 0:0. Хекен ще изиграе следващия си мач на 2021/09/23 UTC срещу Варберг в Алсвенскан. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Варберг срещу Хекен, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Хекен Подреждане на последния мач
Хекен Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Александър Йеремейев,Яасе Туоминен,Alexander·Toft·Soderlund,Benie Adama·Traore,
Midfilders: Patrik Walemark,Leo Bengtsson,Gustav Berggren,Густафсон, Самуел,Tobias Heintz,Ali Youssef,Александър Фалцетас,Ерик Фриберг,Насиру Мохамед,Sebastian·Lagerlund,Valgeir Lunddal Fridriksson,Ture·Widestrand,Axel·Henriksson,Lucas·Eriksson,
Защитници: Godswill Ekpolo,Жона Тойвио,Леонард Зута,Йохан Хамар,Оскар Сверисон,Расмус Линдгрен,Tobias Carlsson,Yannick Adjoumani,K. L.·Hansen,Franklin·Tebo,
Вратари: Петер Абрахамсон,Йохан Братберг,Джонатан Рашийд,Александър Надж,Lukas·Eriksson

Йохан Хамар, 17 мачове, 0 Асистенции

(Хекен списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Хекен мачове на живо на мобилния си телефон!