Stadion Poljud
34198
Split,Croatia
На Хайдук Сплит

Хайдук Сплит състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Хайдук Сплит предишната игра беше срещу Белупо в Купа на Хърватия на 2021/10/26 UTC, мачът завърши с резултат 1:5. Хайдук Сплит ще изиграе следващия си мач на 2021/10/31 UTC срещу Белупо в Купа на Хърватия. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Белупо срещу Хайдук Сплит, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Хайдук Сплит Подреждане на последния мач
Хайдук Сплит Формации от последно съвпадение: 4-4-2
Нападатели: Марко Ливая,Млакар, Ян,Samuel Eduok,Димитрис Диамантакос,Emir Sahiti,Stipe Biuk,Marin Ljubicic,
Midfilders: Filip Krovinović,Александър Качаниклич,Josip Vuković,Марко Фосати,Jani Atanasov,Marko·Brkljaca,Mario Cuic,
Защитници: Dario Melnjak,David Čolina,Катич, Никола,Stefan Simić,Kristian Dimitrov,Ловренчич, Герго,Йосип Елез,Ivan Dolček,Luka·Skaricic,Lumbardh Dellova,Ivan Čalušić,Dino Skorup,
Вратари: Калинич, Ловре,Посавец, Йосип,Субашич, Даниел,Gergo Szecsi,Toni Silic,Ivan Peric

Stefan Simić, 12 мачове, 0 Асистенции

(Хайдук Сплит списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Хайдук Сплит мачове на живо на мобилния си телефон!