КАФ Купа на Конфедерациите Есватини 3 - 1 Лесото
КАФ Купа на Конфедерациите Замбия 1 - 2 Лесото
КАФ Купа на Конфедерациите Ботсвана 4 - 0 Лесото
КАФ Купа на Конфедерациите Южна Африка 4 - 0 Лесото
Лесото Статистика
1932
40
На Лесото

Лесото състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Лесото предишната игра беше срещу - в КАФ Купа на Конфедерациите на 2021/07/13 UTC, мачът завърши с резултат 4:0. Лесото ще изиграе следващия си мач на - срещу - в КАФ Купа на Конфедерациите. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Лесото Подреждане на последния мач
Лесото Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Tsepo·Seturumane,Masoabi·Synous Nkoto,Sunny·Jane,
Midfilders: Tumelo Khutlang,Litsepe Marabe,Luciano·Matsoso,Thabo Lesooana,Jane Tšotleho,Lehlohonolo Fothoane,Tumelo Ngatane,Jane·Thaba-Ntso,Mabuti·Potloane,Montoeli·Sonopo,Phafa·Tsosane,Tsoarelo·Bereng,Tsepo·Toloane,Selebalo·Moshoeshoe,Tsoanelo·Koetle,Kefuoe·Mahula,Hlompo·Kalake,
Защитници: Thabo Matsoele,Thabang Malane,Lisema Lebokollane,Thabo·Seakhoa,Motlomelo·Mkwanazi,Nkau·Lerotholi,Bokang·Sello,Kopano·Tseka,Mafa·Moremoho,Sepiriti·Malefane,Basia Kenneth·Makepe,
Вратари: Sekhoane Moerane,Ntsane Lichaba,Liteboho·Mokhehle,Mohau·Kuenane,Monaheng·Ramalefane,Daniel·Jousse,Sam·Ketsekile,Likano·Mphuthi

Лесото списък с играчи за наранявания
-

Лесото Най-резултатни {season}
-

Лесото Най-добри асистенции {season}
-
(Лесото списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Лесото мачове на живо на мобилния си телефон!