La Rosaleda
30044
Malaga,Spain
На Малага

Малага състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Малага предишната игра беше срещу Гранада в Приятелски клубни срещи на 2021/07/31 UTC, мачът завърши с резултат 0:3. Малага ще изиграе следващия си мач на 2021/08/06 UTC срещу Гранада в Приятелски клубни срещи. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Гранада срещу Малага, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Малага Подреждане на последния мач
Малага Формации от последно съвпадение: -
Нападатели: Joaquín Muñoz,Чавариа, Пабло,Хайро,Cayetano Quintana,Стефан Сцепович,Аарон Нигес,Hicham Boussefiane,Орландо Са,Bilal·Ouacharaf Guennouni,Haitam·Abaida,Lorenzo·Zuniga,Kevin·Villodres Medina,Jesus·Hoyos Hidalgo,Issa·Fomba,David Larrubia,Cruz Diaz Esposito, Juan,Julio Martinez,
Midfilders: Luis Muñoz,José Antonio Morente Oliva,Yanis Rahmani,Ресио,Хозабед,Иван Калеро,Cristian Rodríguez,Mohamed Benkhemassa,Juan Cruz,Alberto Quintana,Sergio Guerrero·Romero,Ramón Enríquez,Roberto·Fernandez Jaen,Christian·Delgado Barragan,
Защитници: Хосе Хоакин Матос Гарсия,Алберто Ескаси,Александър Гонзалес,Махиас, Хосуа,Давид Ломбан,Juan de Dios rivas,Alberto Miguel·Quintana Moreno,Alejandro·Benitez Palomero,Eugenio·Gutierrez Gallar,Cristo Romero,Ismael Casas,Andres·Caro,
Вратари: Сориано, Хуан,Dani Barrio,Gonzalo Alejandro,Daniel·Strindholm,Miguel·Angel de la Osa

-
(Малага списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Малага мачове на живо на мобилния си телефон!