*Примейра Лига Разпределение Гол 8 Мачове
Estádio do Marítimo
10932
Funchal,Portugal
На Маритимо

Маритимо състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Маритимо предишната игра беше срещу Гимараеш в Купа на Португалия на 2021/10/17 UTC, мачът завърши с резултат 2:2. Маритимо ще изиграе следващия си мач на 2021/10/22 UTC срещу Гимараеш в Купа на Португалия. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от Гимараеш срещу Маритимо, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Маритимо Подреждане на последния мач
Маритимо Формации от последно съвпадение: 4-2-3-1
Нападатели: Жоел,Ali Alipour,André Vidigal,Marcelinho,Ruben Macedo,Едгар Коща,Стефано Белтраме,Milson Joao Felicio Mendes,Ricardo Viana Filho,jefferson agostinho,Jose Marcelo Ferreira Marques,
Midfilders: Гуйтан, Рафик,Bruno Xadas,Ivan Rossi,Henrique,Diogo Mendes,Filipe Cardoso,Тим Содерстрьом,kibe jefferson agostinho,Pedro Pelágio,Rodrigo Andrade,Francisco Paulo Franco Franca,Lucas Silva,
Защитници: Саенц, Хорхе,Клаудио Уинк,Зайнадин Жуниор,Vitor Costa,Fabio China,Matheus Costa,Clesio Bauque,Goncalo Duarte,Moises Mosquera,Carlos Andres·Tovar Gomez,Facundo Costantini,Leonardo·Andrade,Aloisio Neto,
Вратари: Miguel Silva,Пауло Виктор,Vitor Eudes,João Pedro Teixeira Silva,Edgar,Matthew·Nogueira

Саенц, Хорхе, 8 мачове, 0 Асистенции

(Маритимо списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Маритимо мачове на живо на мобилния си телефон!