72634
Město
Rome,Italy
Na Lazio

Lazio rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Lazio předchozí hra byla proti Juventus v Italian Serie A dne 2023/01/29 UTC, zápas skončil výsledkem 1:1. Lazio nastoupí na příští zápas 2023/02/02 UTC proti Juventus v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Juventus vs Lazio, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Lazio Sestava posledního zápasu
Lazio Formace posledního zápasu: 4-3-3
Útočníci: Ciro Immobile,Luis Alberto,Pedro,Matteo Cancellieri,
Záložníci: Sergej Milinković-Savić,Mattia Zaccagni,Felipe Anderson,Manuel Lazzari,Marcos Antonio,Danilo Cataldi,Matías Vecino,Mohamed Fares,Raul Moro,Biagio Morrone,Luka Romero,M. Bertini,
Obránci: Alessio Romagnoli,Nicolò Casale,Adam Marušić,Toma Bašić,Patric,Elseid Hysaj,Dimitrije Kamenović,Riza Durmisi,Ştefan Radu,Nicolò Armini,Mario Gila Fuentes,Mario·Gila,R.Mussolini,
Brankáři: Luis Maximiano,Ivan Provedel,Marius Adamonis,Alessio Furlanetto,Federico·Magro,Giacomo·Moretti

Matías Vecino, 20 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Lazio zápasy živě na svém mobilu!