Arena Pantanal
42968
Cuiaba,Brazil
Επί Θουιάμπα

Θουιάμπα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Θουιάμπα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ατλέτικο Μινέιρο το Κόπα Βέρντε στις 2021/10/21 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο Θουιάμπα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/24 UTC εναντίον του Ατλέτικο Μινέιρο στο Κόπα Βέρντε. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ατλέτικο Μινέιρο εναντίον Θουιάμπα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Θουιάμπα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Θουιάμπα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Καφού, Τζόναθαν,Κλέισον,Παπαγκάιο,Έλτον,Osman,Murilo Rangel,Jenison,Guilherme Pato,Raulzinho,Rikelme Hernandes Amorim Rocha,Alan Alexis Mendez Salinas,Felipe·Marques,Caio Mota da Silva,Victor Kawa Costa Sampaio,Πάτο, Γκιγιέρμε,Mateus Augusto Uecker Brun,Yan Roseno Arruda Da Silva,Whevertton Pereira de Oliveira,
Midfilders: Auremir,Λίμα, Γιούρι,Κορέιρα, Ουίλιαν,Rafael Gava,Felipe Marques,Gabriel Pierini,Marcos Rodrigues,Murilo·Rangel,Gabriel Henrique,Camilo,Joao Victor Miranda da Silva,Raul di Orlando Barbosa Mendes,Πέπε,Rinaldo Damasceno Mello Junior,Eder Gabriel Ribeiro da Silva,
Υπερασπιστές: Ερνάντεζ, Λούκας,Λούκας, Ζοάο,Εντέλ,Μάρλον,Παουλάο,Anderson Conceição,Ραμόν, Λούκας,Hayner,Éverton Sena,Helder Maciel,Joaquim Henrique,Joaquim Henrique Pereira Silva,Luiz Gustavo Tavares Conde,Thyller Gabriel Lopes Neves,Athirson Garcia da Silva,Vitor Hugo Paes,Αλεξάντρε,Ντε Αμορίμ, Χοσέ,
Τερματοφύλακες: Βάλτερ,João Carlos,Fernando,Φερνάντο,Matheus Nogueira,Rafael Bretas Souza,Matheus Vinícius·Nogueira

Guilherme Pato, 15 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Θουιάμπα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!