Olimpiyskiy National Sports Complex
70050
Kyiv,Ukraine
Επί Δυναμό Κιέβου

Δυναμό Κιέβου αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Δυναμό Κιέβου το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ρουκχ Λβιβ το Σούπερ Κύπελλο στις 2021/09/22 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:0. Ο Δυναμό Κιέβου πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/25 UTC εναντίον του Ρουκχ Λβιβ στο Σούπερ Κύπελλο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ρουκχ Λβιβ εναντίον Δυναμό Κιέβου, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Δυναμό Κιέβου Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Δυναμό Κιέβου Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Mykola Shaparenko,Σιπριάχα, Βλάντισλαβ,Βιτίνιο,Μπιέσιεντιν, Άρτεμ,Eric Ramirez,Κούλαχ, Βλαντισλάβ,Ilia Shkurin,Ibrahim·Kargbo Jr,Popov Kiril·Yuriiovych,
Midfilders: Τσιγκάνκοβ, Βίκτορ,Benjamin Verbič,Καραβάγιεφ, Ολεξάντρ,Μπαϊάλσκιγ, Βιτάλι,Σίντορτσουκ, Σέρχι,Κάρλος Ντε Πένα,Bogdan Lednev,Volodymyr Shepeliev,Χάρμας, Ντένις,Αντριέβσκι, Ολεκσάντρ,Denis Antyuh,Marko Andriiovych·Podoliak,
Υπερασπιστές: Μικολένκο, Βιτάλι,Illia Zabarnyi,Τόμαρζ Κεντζιόρα,Ποπόφ, Ντένις,Oleksandr Tymchyk,Αρτεμ Σαμπανοβ,Μπούρντα, Μικίτα,Kostiantyn Vivcharenko,Oleksandr Syrota,
Τερματοφύλακες: Τζεορτζι Μπουσχαν,Μπόικο, Ντένις,Valentin·Morgun,Ruslan Neshcheret

Μπόικο, Ντένις, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Δυναμό Κιέβου αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!