Ίψουιτς U21
Αγγλία
26-27 PREM STATS
Αριθμός παικτών
1
Ξένοι παίκτες
-
Μέση ηλικία
21.0
Συνολική αγοραία αξία
€ 0.05M
Ίψουιτς U21 Αγώνες 26-27
Προηγούμενος
Sep 2026
Επόμενο
09 Sep 02:00
ENL Cup Χόρντσερτς Ίψουιτς U21
12 Sep 02:00
Πρέμιερ Λίγκα Αγγλίας U21 Σάντερλαντ U21 Ίψουιτς U21
16 Sep 02:00
Λιγκ Καπ Αγγλίας U21 Bromley U21 Ίψουιτς U21
23 Sep 02:00
Πρωτάθλημα Λίγκας Αγγλίας Λούτον Ίψουιτς U21
Ίψουιτς U21 Στατιστικά 26-27
 
Εμφανίσεις
Γκολ
Βολή του μέσου όρου
Πειθαρχία
Κατοχή%
Αριθμός περάσματα%
Συνολικά / Μέση τιμή :
7
4.3
7.0
4.3 0.7
55.2
0.0
Τελευταία lineup παιχνίδι
Σάντερλαντ U21 4 : 2 Ίψουιτς U21 12 Sep 02:00
Σχηματισμός: 4-2-3-1
Πρέμιερ Λίγκα Αγγλίας U21 Βαθμολογία 26-27
Πρέμιερ Λίγκα Αγγλίας U21
# Ομάδες  
P
W
D
L
Γκολ
PTS
Ίψουιτς U21 Παίχτες κλειδιά 26-27
Πρέμιερ Λίγκα Αγγλίας U21
Γκολ
Ασίστ
#
Παίκτες
Αγώνες
Γκολ(PK)
Διανομής στόχος
σκόραρε
6
0
1
0
3
1
1
δέχτηκε
10
2
2
3
2
0
1
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Πρέμιερ Λίγκα Αγγλίας U21 Διανομής στόχος 3 Αγώνες
Πληροφορίες ομάδας
Επί Ίψουιτς U21

Ίψουιτς U21 live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της Ίψουιτς U21 ήταν εναντίον της Bromley U21 στις Λιγκ Καπ Αγγλίας U21 στις 2026/09/15 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 2:4.

Η Ίψουιτς U21 θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις 2026/09/22 UTC εναντίον της Λούτον στις Λιγκ Καπ Αγγλίας U21. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το Λούτον vs Ίψουιτς U21 live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

Ίψουιτς U21 Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της Ίψουιτς U21 από τον τελευταίο αγώνα: 4-2-3-1
Επιθετικοί: -,
Μέσοι: Osman Sidibay Foyo,
Αμυντικοί: -,
Τερματοφύλακες: -

Ίψουιτς U21 Κορυφαίοι Σκόρερ 26-27
J. Mauge, 3 αγώνες, 2(1) γκολ
Josh Pitts, 3 αγώνες, 1 γκολ
Corbin Mthunzi, 3 αγώνες, 1 γκολ
Jokūbas Mažionis, 3 αγώνες, 1 γκολ
Frankie Runham, 3 αγώνες, 1 γκολ
Bobby Sains, 3 αγώνες, 0 γκολ
Josh Lewis, 3 αγώνες, 0 γκολ
Τούντορ Μέντελ-Ίντοου, 1 αγώνες, 0 γκολ
Oliver Wilkinson, 3 αγώνες, 0 γκολ
S. Nicolaou, 3 αγώνες, 0 γκολ

Ίψουιτς U21 Κορυφαίες Ασίστ 26-27
Bobby Sains, 3 αγώνες, 1 ασίστ
Josh Pitts, 3 αγώνες, 1 ασίστ
J. Mauge, 3 αγώνες, 1 ασίστ
Josh Lewis, 3 αγώνες, 1 ασίστ
Τούντορ Μέντελ-Ίντοου, 1 αγώνες, 1 ασίστ
Oliver Wilkinson, 3 αγώνες, 0 ασίστ
S. Nicolaou, 3 αγώνες, 0 ασίστ
Nelson Eze, 3 αγώνες, 0 ασίστ
Corbin Mthunzi, 3 αγώνες, 0 ασίστ
Jokūbas Mažionis, 3 αγώνες, 0 ασίστ

(Η λίστα με τους κορυφαίους σκόρερ/ασίστ της Ίψουιτς U21 ενημερώνεται ζωντανά κατά τη διάρκεια κάθε αγώνα)

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ίψουιτς U21 αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!

Show more