*Τζουπίλιερ Λιγκ Διανομής στόχος 8 Αγώνες
Kehrweg Stadium
8235
Eupen,Belgium
Επί Ούπεν

Ούπεν αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ούπεν το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον K Beerschot VA το Τζουπίλιερ Λιγκ στις 2021/09/17 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Ούπεν πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/25 UTC εναντίον του K Beerschot VA στο Τζουπίλιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες K Beerschot VA εναντίον Ούπεν, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ούπεν Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ούπεν Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-5-2
Εμπρός: Σμολ Πρεβλζακ,Νγκόι, Τζούλιεν,Λεονάρντο Ρότσα,Κονέ, Μαμαντού,Konan Ignace·Jocelyn Ndri,
Midfilders: Konan N'Dri,Πίτερς, Στεφ,Edo Kayembe,Τζενς Κουλς,Jerome Deom,Εμπάλο, Κάρλος,Sibiry Keita,Ακόνο, Ράμσες,Boris Lambert,Isaac Nuhu,Tyreek·Magee,
Υπερασπιστές: Αμάτ, Ζόρντι,Τζοναθαν Χερις,Silas Gnaka,Benoît Poulain,Μπεκ, Αντρέας,Emmanuel Sowah,Gary Magnee,Emmanuel·Agbadou,
Τερματοφύλακες: Ρομπιν Χιμελμαν,Abdul Manaf Nurudeen,Tom·Roufosse,Julian Elias·Renner

Αμάτ, Ζόρντι, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ούπεν αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!