Recep Tayyip Erdoğan Stadı
14234
Istanbul,Turkey
Επί Κασίμπασα

Κασίμπασα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Κασίμπασα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Αλάνιασπορ το Σούπερ Λίγκα στις 2021/09/18 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Κασίμπασα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/23 UTC εναντίον του Αλάνιασπορ στο Σούπερ Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Αλάνιασπορ εναντίον Κασίμπασα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Κασίμπασα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Κασίμπασα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Νικολάι Γιόργενσεν,Μποζόκ, Ουμούτ,Gilbert Koomson,Yasin Dulger,Arda Suat Bulut,Ahmet Hakan Demirli,Furkan Kulekci,
Midfilders: Χαρις Χατζραντινοβικ,Είσερικ, Βαλεντίν,Ερντογάν, Γουσούφ,Λορετ Σαντικου,Michal Trávník,Haspolat Dogucan,Αχμετ Ενγκιν,Χασαν Μπιλαλ,Μεχμετ Φεϊζι Γιλντιριμ,Kevin Varga,Hasan Emre Yesilyurt,Berat Kalkan,Oguzhan Ozcan,Anil Ozcelik,
Υπερασπιστές: Μικαελ Τιρπαν,Μπρουμά, Τζέφρι,Mortadha Ben Ouanes,Tomas Brecka,Σακιπ Αϊτακ,Tarkan Serbest,Berk·Cetin,Furkan·Yasa,Evren Eren Elmaci,
Τερματοφύλακες: Τεκίν, Χαρούν,Μαχμουτ Ερτογκαλ Τασκιραν,Mehmet Enes Sari,Erdem·Canpolat

Λορετ Σαντικου, 5 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Κασίμπασα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!