*EURO U21 Διανομής στόχος 6 Αγώνες
55
Πρωταθλήματα
Επί Πολωνία U21

Πολωνία U21 αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Πολωνία U21 το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ισραήλ U21 το EURO U21 στις 2021/11/16 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 5:0. Ο Πολωνία U21 πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/03/24 UTC εναντίον του Ισραήλ U21 στο EURO U21. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ισραήλ U21 εναντίον Πολωνία U21, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Πολωνία U21 Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Πολωνία U21 Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Patryk Klimala,Patryk Szysz,Kacper Śpiewak,Τομσζίκ, Πάβελ,Mateusz Zukowski,Μπενεντίσζακ, Αντριάν,Bartosz·Bialek,Maciej Rosołek,Bartosz Bida,
Midfilders: Kacper Kozłowski,Mateusz Praszelik,Ντζισζέκ, Πάτρικ,Μακόβσκι, Τόμασζ,Nicola Zalewski,David Kurminowski,Sebastian Milewski,Maksymilian Sitek,Miłosz Szczepański,Jakub Kamiński,Sylwester Lusiusz,Mateusz Bogusz,Krzysztof Kubica,Ben Lederman,Piotr Starzynski,Mateusz Legowski,Daniel Ściślak,Marcel Wedrychowski,Łukasz Poreba,Kacper Smolinski,Σκόρας, Μιχάλ,Filip Marchwinski,Szymon·Czyz,
Υπερασπιστές: Βαλουκίεβισζ, Σεμπάστιαν,Πουσάσζ, Τιμοτέουσζ,Γκάμι, Ρόμπερτ,Jakub Kiwior,Φίλα, Κάρολ,Przemyslaw Wiśniewski,Γκιζκίεβιτζ, Αντριάν,Πέστκα, Καμίλ,Σομποσίνσκι, Γιαν,Mateusz Hołownia,Ariel Mosor,M. Nawrocki,Ł. Bejger,kamil kruk,Konrad·Gruszkowski,Patryk Peda,Marcin Grabowski,
Τερματοφύλακες: Μαζέσκι, Ράντοσλαβ,Γκράμπαρα, Καμίλ,Μπούλκα, Μαρσίν,Filip Majchrowicz,Marcel Lotka,Cezary Miszta

Cezary Miszta, 4 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Πολωνία U21 αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!