*1η Κατηγορία HNL Διανομής στόχος 19 Αγώνες
Stadion Rujevica
8279
Rijeka,Croatia
Επί Ριέκα

Ριέκα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ριέκα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ντιναμό Ζάγκρεμπ το Φιλικά Συλλόγων στις 2022/01/21 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Ριέκα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/01/30 UTC εναντίον του Ντιναμό Ζάγκρεμπ στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ντιναμό Ζάγκρεμπ εναντίον Ριέκα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ριέκα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ριέκα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Μούριτς, Ρόμπερτ,Ντρμιτς, Τζόσιπ,Matej Vuk,Αμπάς, Ισάαχ,Βούκτσις, Χάρις,Denis Busnja,Bernard Karrica,
Midfilders: Adam Gnezda Čerin,Παβίσικ, Ντομαγκόζ,Lindon Selahi,Robert Mudražija,Prince Obeng Ampem,Jorge Obregón,Ivan Lepinjica,Mato Stanić,Adrian Liber,Jetmir·Ameti,
Υπερασπιστές: Darko Velkovski,Hrvoje Smolčić,Nino Galović,Μικαιλ Μερκουλοβ,Τομέσακ, Ιβάν,Γιοαο Εσκοβαλ,Andrija Vukčević,Κρέσιτς, Άντον,Filip Braut,Niko Galesic,Ivan Smolcic,Roko Jurišić,
Τερματοφύλακες: Nediljko Labrovic,Πρσκάλο, Αντρέζ,Martin Zlomislić,Σάμουελ Νβόλοκρ, Ντέιβιντ,Antonio Frigan

Adam Gnezda Čerin, 17 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ριέκα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!