El Alcoraz
7500
Huesca,Spain
Na Huesca

Huesca raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Huesca prethodna je utakmica bila protiv Castellon u Klupske Prijateljske dana 2021/07/21 UTC, meč je završio rezultatom 2:1. Huesca igra sljedeći meč 2021/08/01 UTC protiv Castellon za Klupske Prijateljske. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Huesca vs Castellon uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Huesca Postava zadnjeg meča
Huesca Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Rafa Mir,Javier Ontiveros,Sandro Ramírez,Jordi Mboula,Shinji Okazaki,Escriche Romero, Daniel,Kevin Omoruyi,Kevin·Carlos,
Midfilderi: Idrissa Doumbia,Juan Carlos,David Ferreiro,Borja Garcia,Valderrama Domenech, Eugeni,Pedro Mosquera,Mikel Rico,Jaime Seoane,Gustavo·Abizanda Mallada,
Branitelji: Javi Galán,Pablo Maffeo,Dimitrios Siovas,Jorge Pulido,Pablo Insua,Gastón Silva,Luisinho,Pedro Lopez,Manuel·Galan Ubero,Jorge·Cofrades Escartín,

-
(Huesca lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Huesca) uživo na vašem mobitelu!