18568
Město
Monza,Italy
Na Monza

Monza rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Monza předchozí hra byla proti Sampdoria v Italian Serie A dne 2023/01/29 UTC, zápas skončil výsledkem 0:2. Monza nastoupí na příští zápas 2023/02/06 UTC proti Sampdoria v Italian Serie A. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Monza vs Sampdoria, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Monza Sestava posledního zápasu
Monza Formace posledního zápasu: 3-4-2-1
Útočníci: Andrea Petagna,Gianluca Caprari,Dany Mota,Mirko Marić,Christian Gytkjær,Patrick Ciurria,Leonardo·dos Reis Muniz,andrea ferraris,
Záložníci: Matteo Pessina,Nicolò Rovella,Stefano Sensi,Andrea Colpani,Filippo Ranocchia,Filippo Ranocchia,Mattia Valoti,José Machín,Andrea Barberis,Marco D'Alessandro,Salvatore Molina,Nicola Rigoni,Matteo Scozzarella,L. Colombo,Antonios·Siatounis,S.Vignato,Leonardo·Colombo,Warren Bondo,
Obránci: Marlon,Pablo Marí,Carlos Augusto,Andrea Carboni,Armando Izzo,Samuele Birindelli,Luca Caldirola,Valentin Antov,Giulio Donati,Luca Marrone,Gabriel Paletta,Gabriele·Ferrarini,Sheriff·Kassama,
Brankáři: Michele Di Gregorio,Alessio Cragno,Alessandro Sorrentino,Eugenio Lamanna

Andrea Colpani, 20 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore basketball livescore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Monza zápasy živě na svém mobilu!