18568
Město
Monza,Italy
Na Monza

Monza rozlosování, program, výsledky zápasů a nejnovější hodnocení. Monza předchozí hra byla proti Cittadella v Italian Serie B dne 2021/10/17 UTC, zápas skončil výsledkem 0:0. Monza nastoupí na příští zápas 2021/10/23 UTC proti Cittadella v Italian Serie B. Když začne zápas, budete moci sledovat live výsledky Monza vs Cittadella, pořadí, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

Monza Sestava posledního zápasu
Monza Formace posledního zápasu: 4-3-3
Útočníci: Dany Mota,Andrea Favilli,Christian Gytkjær,Patrick Ciurria,
Záložníci: Luca Mazzitelli,Mattia Valoti,Andrea Barberis,Marco D'Alessandro,Andrea Colpani,José Machín,Antonino Barillà,Matteo Scozzarella,Marco Brescianini,Luca Marrone,Mattia Finotto,Samuele Vignato,Antonios·Siatounis,
Obránci: Carlos Augusto,Davide Bettella,Pedro Pereira,Lorenzo Pirola,Valentin Antov,Luca Caldirola,Giulio Donati,Giuseppe Bellusci,Mario Sampirisi,Gabriel Paletta,
Brankáři: Michele Di Gregorio,Eugenio Lamanna,Daniele Sommariva,Gianluca Ravarelli,S. Rubbi,Andrea·Mazza

Christian Gytkjær, 8 shod, 0 asistencí

(Seznam nejlepších střelců / asistencí se aktualizuje živě během každého zápasu)

Můžete kliknout na libovolného hráče ze soupisky na stránce týmu a zobrazit jeho osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd. K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených gólů, počtem karet a mnohem více. AiScore football LiveScore je k dispozici jako aplikace pro iPhone a iPad, aplikace pro Android na Google Play a aplikace pro Windows phone. Najdete nás ve všech obchodech v různých jazycích a hledáme výraz „AiScore“. Nainstalujte si aplikaci AiScore a sledujte všechny Monza zápasy živě na svém mobilu!