Bryne Stadion
10133
Bryne,Norway
Επί Μπρίνε

Μπρίνε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μπρίνε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ασάνε το OBOS-Λίγκαεν στις 2021/10/16 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:1. Ο Μπρίνε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/17 UTC εναντίον του Ασάνε στο OBOS-Λίγκαεν. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ασάνε εναντίον Μπρίνε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μπρίνε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μπρίνε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Thierry·Dabove,Meinhard Olsen,Robert Undheim,Ολιβερ Ροτιχαγκ,Torben·Dvergsdal,Joacim Emil Godhei Holtan,Daniel·Seland Karlsbakk,
Midfilders: Sixten Dalen Jensen,Bjarne Langeland,Andreas Dybevik,Petter·Ofsteng,Henning·Romslo,Vegard Aasen,Tobias Bakken Dalbye,
Υπερασπιστές: Kristoffer Hay,Ρόμπσον, Τζος,Rogvi Baldvinsson,Pal Aamodt,Marius Andersen,Tobias Kvalvagnes Guddal,Sondre·Norheim,
Τερματοφύλακες: Igor·Spiridonov,Sondre Vestbo Kyllingstad,Oscar·Gasland,Nicklas Frenderup

J. Holtan, 14 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπρίνε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!