Stadio Brianteo
18568
Monza,Italy
На Монца

Монца състезания, график, резултати от мачове и най-новото класиране. Монца предишната игра беше срещу - в Серия Б на 2021/05/20 UTC, мачът завърши с резултат 2:0. Монца ще изиграе следващия си мач на - срещу - в Серия Б. Когато мачът започне, ще можете да следите резултата на живо от - срещу -, класирането, актуализираните резултати от минута по минута и статистиката на мача.

Монца Подреждане на последния мач
Монца Формации от последно съвпадение: 4-3-3
Нападатели: Davide Diaw,Мирко Марич,Крис Гиткяер,Ричи, Федерико,Andrea D'Errico,Sabino·Signorile,Edoardo·Colferai,Dany Mota,
Midfilders: Фратези, Давиде,Принс Боатенг, Кевин,Д`Алесандро, Марко,Andrea Barberis,Колпани, Андреа,Скоцарела, Матео,Бариля, Антонино,Marco Armellino,Danilo·Magli,
Защитници: Аугусто, Карлос,Бетела, Давиде,Пирола, Лоренцо,Джулио Донати,Джузепе Белуши,Марио Сампиризи,Филипо Скалия,Габриел Палета,Armando Anastasio,Pietro·Saio,Andrea·Robbiati,
Вратари: Ди Грегорио, Микеле,Еуженио Ламана,Даниеле Самарива,Stefano·Rubbi,Andrea·Mazza

Скоцарела, Матео, 21 мачове, 2 Асистенции

(Монца списъкът с най-добрите реализатори / асистенции се актуализира на живо по време на всеки мач)

Можете да кликнете върху който и да е играч от списъка на страницата на отбора и да видите неговата лична информация като националност, дата на раждане, височина, предпочитан крак, позиция, стойност на играча, история на трансферите и др. Има и статистически данни за всеки играч във всички състезания с всички общо изиграни и започнати мачове, изиграни минути, брой отбелязани голове, брой картони и много други. Резултатите от футбола на AiScore са достъпни като приложение за iPhone и iPad, приложение за Android в приложението Google Play и Windows. Можете да ни намерите във всички магазини на различни езици, търсейки „AiScore“. Инсталирайте приложението AiScore и следете всички Монца мачове на живо на мобилния си телефон!